İkizler Burcu Aşk

İkizler Burcu Aşk

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

İkizler burcu erkeğinin aşk hayatı fazlasıyla hareketlidir. Sevmedikleri sürece, sürekli olarak partner değiştirebilir. Sevdiği zaman sadık kalabilir ve hareketli aşk hayatından vazgeçebilir. Sevse veya sevmese aşk hayatında daima sıcak ve çekicidir. Onunla birlikte olan kişi kendisi gibi hareketli olmalıdır. Kendisini kısıtlayacak biriyle asla birliktelik kuramaz. Onun özgürlüğünü kısıtlamayan kişiyle uzun süreli birliktelik kurabilir.

İkizler burcu erkeği partnerinin hislerine ve duygularına önem verir. Karşısındaki kişinin ne istediğini anlar. Onu mutlu etmenin yollarını arar ve bulur. İkizler burcu erkeği her zaman hareketli kişiliğe sahiptir. İkizler burcu erkeği partnerinin net olmasını ister. Gizliliği olan bir kadınla uzun süreli birliktelik düşünmez. Onun kafasında soru işareti yaratmak pek doğru olmayacaktır.

İkizler burcu erkeği ile aşk yaşamak kolay değildir. Onun bu konuda eşi ve benzeri yoktur. İkizler burcu erkeği çok fazla partner değiştirebilir ancak aradıkları aslında gerçek aşktır. Bulana kadar karşılarına çıkan herkesle yakınlık kurabilir. Kadınları kolaylıkla etkileyebilecek özelliklere sahiptir ve ona karşı koymak neredeyse imkansızdır. İkizler burcu erkeği gerçek aşkı bulduğunda evlenmek ister. Öncelikle kendi hislerinden, daha sonra partnerinin hislerinden emin olduktan sonra hiç vakit kaybetmeden harekete geçebilir.

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını aşk hayatında pek oturaklı sayılmaz. Tıpkı burcunun erkeği gibi gerçek aşkı arar ve arayana kadar hayatına giren, çıkan kişiler olabilir. Hemen herkesle yakınlaşmaz, kendisi gibi akıllı ve çekici birisini arar. İkizler burcu kadını biriyle birlikte olmak istediğinde bunu mutlaka gerçekleştirir. Onun çekiciliğine, zekasına ve cazibesine karşı koymak imkansızdır. Aşk hayatında daima akıllı davranır. Hislerini pek fazla belli etmek istemez. Özgürlüğüne düşkündür ve birlikte olduğu kişinin kendisini kısıtlamasına asla dayanamaz.

İkizler burcu kadını aşk hayatında yoğun duyguları ile hareket eder. Partnerinin hem duygusal hem de eğlenceli olmasını ister. Onunla birlikte olacak kişinin çok fazla sosyal olması gerekir. Romantizme, sosyalliğe, özgür bırakmaya ve entelektüel olmaya tamam diyorsanız, İkizler burcu kadınıyla birliktelik kurabilirsiniz.

İkizler burcu kadını hareketli yaşantıya sahiptir ve sürekli etrafında erkekler bulunur. Onunla birlikte olacak kişi buna hazırlıklı olmalıdır. İkizler kadını seviyor ve aşık olduğuna emin ise, kimse onun aklını karıştıramaz. Partnerine sadık olur ve ilişkisine daima özen gösterir. İkizler burcu kadını aşık olmadığında partnerinin duygularıyla oynayabilir ve bu nedenle dikkatli olunmalıdır.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
İkizler Burcu Aşk