İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu erkeği fiziksel olarak en dikkat çekici burçlar arasında bulunmaktadır. Özellikle yüz hatları insanların daha fazla ilgisini çekmektedir. Dolgun dudakları, belirgin elmacık kemikleri, ince ve uzun yüz hatları vardır. Burunları da yüzlerinin en belirgin organıdır. Ortalama boydan biraz daha uzundur. Yapısal olarak kilolu değillerdir. Metabolizmalarının hızlı olması, fit vücuda sahip olmalarını sağlar.

İkizler burcu erkeği omuzları düşük yürür. İlerleyen dönemlerde bel ağrılarının nedeni ise budur. Dış görünüşlerine önem verirler. Saçlarına sürekli şekil vermeyi tercih eder. Giyim konusunda da herkes tarafından beğenilir. Modayı takip eder, markalı kıyafetlerin sahibi olmak ister. Dolabı kalabalık bir erkektir. En çok da ayakkabıya ilgileri vardır.

İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri

İkizler burcu erkeğinin en belirgin özelliği madalyonun iki yüzü gibi karaktere sahip olmasıdır. Bu erkeği çözmek fazlasıyla zordur. Ne düşündüğünü, ne hissettiğini, neyi sevdiğini veya neyi sevmediğini kestirmek çok zordur. Kimi zaman durgun, hayattan keyif almayan, huzursuz, mutsuz yapıya sahiptir. Kimi zaman ise, son derece neşeli, insanları güldürmekten keyif alan, enerji dolu ve içi içine sığmayan yapısı vardır. Hemen her konuda bir fikre sahiptir ve bu yönleri insanı fazlasıyla şaşırtabilir.

İkizler burcu erkeğinin bir diğer dikkat çekici özelliği ise iletişim seviyesidir. İnsanları kolaylıkla etkileyebilecek yeteneği vardır. Hayata bakış açısı aslında nettir. Nasıl yaşamak istediği, nasıl hayat sürdürmek istediği bellidir. O yerinde durmayı sevmez. Sürekli hareket halinde olmak ister. Bir yere çakılı kalmak ona göre değildir. Değişkenlik gösteren bakış açıları dışında, hayata bakış açıları nettir ve değişim göstermez.

İkizler burcu erkeği diğer yüzünü ortaya çıkardığında son derece romantik, duygusal ve gizemli bir erkek olabilir. İnsanları kırabilecek kadar sert konuşmalar yapabilir. Kimi zaman düşüncesiz hareketler sergileyebilir. Sinirli olduğunda kimi kırdığını ve üzdüğünü umursamaz, yıkıp geçer. İş işten geçtikten sonra aklı başına gelir ve kırdığı insanların gönlünü almak için çabalar. İkizler burcu erkeğinin dünyası karmakarışıktır. Madalyonun iki yüzünde de belirli, değişmez özellikler vardır. Asla yerinde duramıyor olması ve enerjisinin yüksek olması buna en güzel örnektir.

İkizler burcu erkeği genellikle mantığı ile hareket etmeyi tercih eder. Aklını iyi kullanır ve her türlü zorluğa karşı pratik çözümler üretebilir. Fazla sıkılgan yapısı vardır. Onu memnun etmek zordur. Onun sahip olduğu karakter daha tam olgunlaşmamıştır. Kimi zaman karşınızda bir çocuk, kimi zaman da sanki yaşamın her türlüsünü görmüş birini görebilirsiniz. İkizler burcu erkeği aklına koyduğunu yapar ve ona engel olmak imkansızdır. Hayatın güzelliklerini görür ve çabalamasa bile sahip olacağının farkındadır.

İkizler burcu erkeği ele avuca sığmaz. Aklı başında değildir, düşünceleri sürekli değişim gösterir. Aslında bu durum onların bir konuya değil birçok konuya ilgi duymasından kaynaklanır. Bir işi yaparken, akıllarındaki diğer işe yönelmeyi tercih edebilirler. Uzun süreli kararlar almak İkizler burcu erkeğine göre değildir. Onlar günlük kararlar almalıdır. Sosyal olarak çok fazla aktif olan bu erkeğin çok fazla da arkadaşı vardır. Dostluk onlar için çok önemlidir. Her zaman destek vermek ister. Arkadaş ortamının neşe kaynağı ve eğlendiricisidir. Espri yeteneklerinin üst düzey olması, bu konuda kendilerine çok fazla yardımcı olabilir.

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

İkizler burcu erkeği aşk hayatında fazlasıyla hareketlidir. Kolay sevebilir, kolayca vazgeçebilir. Genç yaşlarda ciddi beraberliklerden uzakta kalırlar. İlişkileri her zaman flört ve vakit geçirme üzerine kuruludur. Aşk hayatının karmaşık olması, birlikte olduğu kadına ilgi göstermediği anlamına gelmez. Onunla birlikte olan kadın, tam olarak bir kadın gibi hissedebilir. Aşk söz konusu olduğunda, İkizler burcu erkeği oldukça fantastik bir yapıya sahiptir. Genç yaşlarda özgürlüğünden vazgeçmek istemez, ne zaman ciddi beraberlik ister, ne zaman evlenmeye karar verirse o zaman özgürlüğünden vazgeçebilir.

İkizler burcu erkeği dopdolu bir aşıktır. Sevdiği zaman, gözleri sevdiği kadından başkasını görmez. Birlikte olduğu kadını, hayatlarının merkezi haline getirirler. Aşkı kuvvetli olan bir erkektir. Sevdiği kişiyle ilişkilerinin evliliğe kadar ilerlemesini arzu eder. Hareketli, yerinde duramayan yapıları, evlendiklerinde biraz da olsa değişecektir.

İkizler Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

İkizler burcu erkeğinin en olumlu özelliği, değişime açık olmasıdır. Her koşula ve duruma rahatlıkla uyum sağlayabilir. Giriştiği her işten başarılı ile ayrılmasını bilir. İnsanları mutlu etmesini ve keyiflendirmesini bilir. Yüksek enerjili ve konuşkan bir yapısı vardır. Onunla birlikte olan kişilerin asla canları sıkılmaz. Entelektüel ve son derece mantıklı bir erkektir.

İkizler Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu erkeğinin en olumsuz özelliği kararsız olmasıdır. Ne istediğine, hangi yönde ilerlemesi gerektiğine bir türlü karar veremez. Fazlasıyla, insanları rahatsız edecek kadar konuşkan ve huzursuz olabilir. Her şeyi merak eder, burnunu sokmadığı bir şey yoktur. Fazla oturaklı değildir. Bir anda sinirlenir ve sergilemiş olduğu tüm olumlu davranışları yok edebilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
İkizler Burcu Erkeği