İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu kadını fiziksel olarak fazlasıyla dikkat çekici hatlara sahiptir. Yürürken, bir ortamda otururken, sohbet ederken gözlerin üzerlerinde olmasına şaşırmamalı. Kadınlara oranla daha uzun boyları vardır. Bedensel olarak beğenilen kadındır. Uzun bacaklara ve kollara sahiptir. Saçları genellikle dalgalıdır. Yüzlerinde en dikkat çekici nokta ise gözleri ve dudaklarıdır. Pürüzsüz ciltleri vardır.

İkizler burcu özellikle giyim konusunda kendisine çok fazla güvenir. Şık olmayı ve giydiğini yakıştırmayı başarır. Moda, vazgeçemedikleri alışkanlıklarıdır. Beğendiği bir kıyafet ne kadar pahalı olursa olsun, mutlaka alırlar.

İkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri

İkizler burcu kadını her zaman keyifli ve enerji doludur. Onun hareketsiz ve yorgun olduğunu görmek çok zordur. İki farklı kişiliğe sahip olması, karar verme aşamasında zorluk yaşamasına neden olabilir. Değişik, birbirleriyle uyum göstermeyen düşünceleri vardır. Akıllarını en iyi şekilde kullanırlar. Hızlı düşünür ve hızlıca harekete geçebilirler. Erkeklerin en çok beğendiği kadınlar arasında yer almaktadır. Onunla vakit geçiren bir kişi asla geçirdiği vakitten pişmanlık duymaz. Çözülmesi ve ayak uydurulması zor kadındır.

İkizler burcu kadını iki farklı kişiliği açısından da hareketlidir. Sürekli bir şeyleri düşünür ve sürekli olarak hareket halindedir. Yerinde duramaz ve sabretmeyi bilmez. Hareketli yaşam sürdürür ve ona ayak uydurmak herkesin harcı değildir. İkizler burcu kadını çok fazla seyahat eder. Bu onların yeni bilgiler ve yeni deneyimler edinmesini sağlar. Meraklı kişilikleri vardır. Kendisini hiç ama hiç ilgilendirmeyen konuları bile yakından takip edebilir. İkizler burcu kadınının çok geniş arkadaş çevresi vardır. Onu yalnız görmek imkânsızdır. Sürekli farklı ortamlara girmeyi tercih eder ve bu da onların arkadaş ortamının hareketlenmesini sağlar.

İkizler burcu kadını her konuda çok fazla hırslıdır. O bir şeyi yapmak istiyorsa, onu durdurmak neredeyse imkânsızdır. Aslında tüm burcun kadınlarına göre çok daha azimlidir. İkizler burcu kadını kendisini çok iyi yetiştirir. Oldukça bilgili, entelektüel ve zariftir. İstediğinde çok sert olabilir. Yeniliğe ve değişime açıktır. Sırf merak ettikleri için yapmayacakları şey yoktur. İyi niyetli yaklaşımları vardır ancak fazla meraklı olmaları onların yanlış anlaşılmasına neden olabilir.

İkizler burcu kadını farklılığın insanıdır. Çok fazla ilgi alanı vardır. Hobileri saymakla bitmez. Kendisine vakit ayırmayı ve eğlenmeyi çok sever. İkizler burcu kadını ilgi ister. Boşlamaya, ikinci plana atılmaya gelemez. Özgürlüğe olan düşkünlükleri, kısıtlanmaya gelememelerine ve emir almayı sevmemelerine neden olur. Ondan bir şey isterken emir verir veya dayatır gibi istememek gerekir. Aksi halde isteğiniz yerini zaten bulmayacaktır.

İkizler burcu kadını zaman zaman hayallerle yaşayabilir. Sahip oldukları hayat onları memnun etmez, her zaman daha iyisine ve daha lüksüne sahip olacağını düşünür. Aslında sahip olmak için de pes etmeden çalışır, çabalar. İkizler burcu kadını para konusunda da savurgan değildir. Maddi gücü elinde bulundurmak ister, dışarıya saçmak değil. Para, isteklerine kavuşması için bir araçtır.

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını aşk hayatında elde edilmesi zor kadındır. Onunla uzun süre birlikte olmak, her erkeğin harcı değildir. Özellikle özgürlükleri çok önemlidir. Hiçbir anlamda kısıtlanmak istemez. Onu özgürlüğünden vazgeçirecek tek şey, gerçek aşktır. Kolay kolay bir erkeği hayatlarına almazlar. Gerçekten beğenir ve ilgi duyarsa bir erkekle yakınlaşır. Karşısındaki erkeğin kendisine uygun olup, olmadığını analiz eder ve sonuca göre ilişkisini başlatır ya da uzaklaşır.

İkizler burcu kadınıyla aşk yaşamak isteyen kişi asla kısıtlayıcı olmamalıdır. Genç yaşlarda ciddi ilişkiye pek sıcak bakmazlar. Birlikte olduğu kişiyi de sürekli olarak sınayan karaktere sahiptir. Başarısız olan erkeği, hoşlanıyor dahi olsa hayatından çıkartabilir. İkizler burcu kadınının aşk hayatı hareketli ve son derece keyiflidir. Birlikte olduğu erkeği mutlu etmesini ve eğlendirmesini bilir. Gerçek aşkı bulduğunda ise, partnerini fazlasıyla kıskanabilir.

İkizler Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

İkizler burcu kadını çok zeki ve uyumludur. Bu da onların en olumlu özellikleri olarak dikkat çekmektedir. Zekâsını nasıl kullanacağını, nasıl faydalanacağını iyi bilir. Karşılarına çıkan her türlü sorunu kolaylıkla çözüme kavuşturabilir. Eğlencelidir ve insanları mutlu etmeyi başarabilir. İletişim yetenekleri üst düzeydir. Espri yapmasını sever ve bu konuda da iyidir. İçe kapanık değildir, sosyal kişilikleri vardır.

İkizler Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu kadının en olumsuz özelliği duygularıyla hareket etmiyor olmasıdır. Aşırı mantıksal davranır. İşlerine ne iyi geliyorsa o yönde ilerlemeyi tercih ederler. Kolay sinirlenir, kolayca yıkıcı olabilir. Aşırı kararsızlıkları vardır. İnsanlar hakkında ileri geri konuşmayı sever. Tıpkı burcunun erkeği gibi aşırı derece meraklıdır.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
İkizler Burcu Kadını