İkizler Burcu Zekası

İkizler Burcu Zekası

Zeki ve mantıklıdırlar. Üstün zekalarından dolayı konuşmaları da nüktelidir. Her söze kolaylıkla karşılık verebilirler. Birden fazla planları ve çeşitli amaçları vardır, bir tek konu onlara yetmeyebilir. Parlak zekaları sayesinde olayları çabuk kavrarlar, ancak işler tekdüze hale gelince de sıkılabilirler. Bu nedenle, birden fazla işleri olması doğal sayılabilir.

Bir iş ve bir uğraş veya iki yarım konuda çalışmak onları mutlu edebilir. Aceleciliklerinden dolayı bir konuyu tamamen halletmeden İkincisine geçme istekleri olabilir. Ancak, başarılı olmak için sebatlı olmaları ve bir konuyu tam anlamıyla kavramadıkça bir diğerine geçmemeleri şarttır.

Toplum ilişkilerine değer verirler. Toplumda çok iyi bir yere de sahip olabilirler. Zekaları, konuşma yetenekleri ve tutumları sayesinde pek çok dost edinirler. İsterlerse, hemen hemen herkesle iyi geçinebilirler. Ancak, kendileri gibi zeki olmayanlara pek katlanamazlar. Kendileri gibi hazırcevap, akıllı kimselerle konuşmaktan zevk alırlar.

Dostluklara değer verirler, isterlerse kolayca dost olurlar. Ama dost tutma sanatını da gerektiği gibi bilmezler. Çok sayıda tanıdıkları ve az dostları olabilir. Bazen parlak zekaları ve sözleri de aksi etki yapabilir. Bazı kimseler onların söz ve tutumundan alınabilirler, kendilerini aşağı gördüğünü sanabilirler.

İkizler Burcunda doğanları, kendileri gibi zeki, mantıklı ve hoşgörü sahibi olanlar iyi anlayabilir ve beğenebilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
İkizler Burcu Zekası